nuda není kamarád

Procházky, výlety, zábava

Datum
Vložil
Titulek

Shrnuní o Psí partě bez plotu - jsme hrdými členy ;)

V červenci 2012 jsme se poprvé zúčastnili vycházky s Psí partou bez plotu. Choicovi bylo tenkrát 16 měsíců a začala jsem pozorovat, že má problémi s ostatími psy. Předtím jsme se hromadných procházek moc neúčastnili, protože jsem téměř žádné pejskaře neznala. Na procházku jsme tedy vyrazili s náhubkem a modlila jsem se, aby jsme nenarazili na podobného rváče, případně aby měl zodpovědné páníčky, kteří zajistí stejnou bezpečnost. Po prvních pár metrech, jsem vypozorovala, že se s každým psem očuchal, vzájemě se nějakým způsobem domluvili a v podstatě všechen strach ze mě opad. S některými si hrál, k jiným měl jakýsi respekt. Během procházky,kdy nedošlo k žádnému konfliktu, jsem mu sundala košík a vše bylo v pořádku. Byl šťastný a já také :) Řekla jsem si že toto je to, co by nám mohlo pomoci. A tak jsme tyto procházky začali vyhledávat, poznala jsem spoustu báječných lidí a psů. Choice se naučil se psy komunikovat a nyní má teké dost přátel. Nové psy sice stále vítáme s náhubkem, ale téměř vždy se brzy sundavá. A proto se budeme Psí party bez plotu nadále držet, protože se lidé i psi stali našimi přáteli a vždy se z procházek vracíme příjemně unaveni :)

Zpět na diskuzi

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.