nuda není kamarád

Procházky, výlety, zábava

Datum
Vložil
Titulek

Nabitý víkend :)

Začlo to už v pátek večer. To mě vzala panička ven a přijel i Dick. Chvilku brblal, ale pak jsme začali lítat a bylo to super! Šli jsme na pole, byla už tma, ale naše čumáčky moc dobře ví, kde se kdo skrývá :) Pekně jsme se vyběhali a ty naše holky měly vždycky radost, když jsme přiběhli spolu. Byla to parádní vychajda před spaním.
Ráno jsme si s paničkou přispali, na ranní čůračce jsem zbystřil psa a tak jsem se šel mrknout.
Panička mě furt volala, ale já ho chtěl poznat. No řeknu vám, frajer to byl to se musí nechat, ale nic pro mě. Ještě si myslel, že je kdo ví co a přitom na něj pán volal Ušáku :) Nic pro mě, klidně bych šel dál, ale panička nakonec usoudila že půjdem ven s nima.
Pak jsme skákli na chvilku domu a zase že prej někam pojedem. Doufám že ne jen do krámu nebo tak. K mému překvapení jsme zastavili a nastoupila Saginka (jedna z mých lásek), ale to nebylo vše, opět jsme se rozjeli.... Vám teda povím, Sagie vůbec neví jak se autem jezdí, pořád skákala z kufru na zadní sedačky, až si ji nakonec vzala panička k sobě. Budu jí to muset někdy asi naučit. O pár minut později se auto zastavilo, vyběhli jsme ven a dováděli na louce. Divil jsem se, že nikam nejdem, ale dovádění se Sagie mi v podstatě stačí. Najednou, se objevilo další auto, "já ho znám" :o) Hurá přijela i Zara (taky moje láska) a Max :). Vyrazili jsme na vychajdu šli jsme lesem, dováděli, a hráli jsme si. Jediný co mě fakt štvalo, byla žízeň.. a krom kalužiček nikde žádná voda :o/ Lítali jsme celkem dlouho, pak ještě chvíli opět na louce a pak už jen cesta domu :o(. Ale slyšel jsem paničku mluvit o Izzince a o zítřku, tak uvidíme :o)

Zpět na diskuzi

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.