nuda není kamarád

Procházky, výlety, zábava

Datum
Vložil
Titulek

noví kamarádi

Dneska, ač mi to nějak nezapadá do časového harmonogramu, mě panička vzala opět za parťačkama Izzi a Laky. Bylo nám trochu vedro tak jsme s Izzulí moc neblbli, ale pak jsme se zas koupali a vyřádili se. Tak jsem lítal až jsem si sedřel trošku nožku a prsíčka. Ale tyhle ztráty jsou povoleny :0) No a pak jsme šli ještě zas někam kde to mooooc vonělo a byla tam spousta věcí, ale nemohl jsem se ničeho pomalu ani dotknout. Monča mi pořád nandavala a sundavala něco z čumesu. Opravdu zábava. Nakonec jsem vyfasoval tu kovovou věc na čumes a že prej to musim někdy nosit. Panička nadšená a já zpruzelej, páč jako nemůžu třeba ani chytit klacík, napít se, přivítat pořádně kamarády a tak... :o( Nakonec ještě muchlovando s Izzinkou na dvorku a pak, světe div se...
Jeli jsme autíkem, no docela dlouho jsme jeli a nakonec...... Noví kamarádi :o) ani jsem je pořádně nestihl všechny očuchat a hned jsem věděl že je tam má láska. Krásná dogo holčina řílali jí Sísa a ta vám byla... Ale nějak se jí moje náklonost moc nelíbila... :O( Panička mě pořád okřikovala.. a přitom sem jako nic špatnýho nedělal, ale prostě když ji miluješ není co řešit, nebo tak nějak jsem to slyšel.... :o) A byl tam i nějakej frajer. Dejme tomu docela v poho, moc se do mě neplet takže ok :). Ale beztak sem měl tu věc na čumesu kvůli němu...! NO a pak hurá dom, napapat a dobrou :o)

Zpět na diskuzi

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.